browin biowin biogrod bioterm soens 2measure
Salon sprzedaży

Otwarty w godzinach:
PN-PT 8 - 18 | SB 8 - 15

Telefon czynny:
PN-PT 8 - 16

Obsługa klienta:
tel.: +48 42 23 23 230
fax: +48 42 23 23 295
Export:
e-mail:
Poradnictwo:
tel.: +48 42 23 23 231
e-mail:

ul. Pryncypalna 129/141
93-373 Łódź

 

Fundusze Europejskie

Wyszukaj produkt
 

Kubek termiczny BROWIN

Opis

To oczywiste, że lepiej mieć dwa kubki, niż jeden. Zwłaszcza, kiedy są to wyjątkowe kubki BROWIN. Dwa kubki z tej samej rodziny, ale jakże RÓŻNE! Odrobinę starszy brat, kubek BROWIN, ma mnóstwo zalet, które docenisz w każdym wnętrzu. A kiedy zapragniesz wyjść czy wyjechać ze swoim ulubionym gorącym napojem, teraz możesz liczyć na nieco młodszego brata - kubek termiczny!

Kubek termiczny BROWIN doskonale wie, jak ważne jest ocieplanie wzajemnych relacji - i angażuje się w tę misję z niezmiennym entuzjazmem. Z radością oferuje Ci zarówno ożywczą porcję płynu, jak i wygodny sposób jego podania. Wystarczy jeden ruch palca, by w zasięgu Twoich ust pojawiła się niezwykła "słomka", precyzyjnie dozująca odpowiednią ilość gorącego czy ciepłego napoju. Zapomnij o zalanych ubraniach, plamach na samochodowej tapicerce i przypadkowo wylanej ostatniej kropli. Zaprzyjaźnij się ze swoim nowym kubkiem do zadań specjalnych.

Ten kubek, to prawdziwie "gorący towar", nigdzie dłużej nie zagrzewa miejsca, bo wciąż jest w drodze. Razem z Tobą. Pojawiacie się i znikacie, pozostawiając ciepłe wspomnienie… i pragnienie kolejnego spotkania. Lubi zwracać na siebie uwagę i wcale się z tym nie kryje. Jest świadomy wrażenia, jakie wywiera na wszystkich, którzy mają szczęście zobaczyć go choćby z daleka. Mógłby zostać gwiazdą pokazów mody i trafić na okładki najmodniejszych magazynów, ale nie szuka łatwego poklasku. Obca jest mu wewnętrzna pustka - woli rozmyślać o tym, co jest pełne, co najmniej do połowy… Zawsze zakłada swoją ulubioną, soczyście czerwoną koszulkę z logo BROWIN, ukochanej drużyny ze swojego rodzinnego miasta.

Będąc we właściwych rękach, gotów jest otworzyć się na nowe przygody i doznania smakowe. Choć jest pożądany przez wielu, tak naprawdę pragnie tylko Twojego towarzystwa. Będzie przy Tobie zawsze, kiedy odczujesz pragnienie. W chłodne dni i w zimne noce. Umili Ci samotność podróży i pomoże nawiązać kontakt z innymi. Przypomni o rodzinnym domu. Możesz go także postawić na biurku. Nawet stojąc na głowie nie uroni ani jednej kropelki. Możesz go zabrać na górski stok albo w kosmos. Bez obaw możesz go także włożyć do zmywarki. Ponoć świetnie radzi sobie nawet w ekstremalnych warunkach…

Bez wielu rzeczy można żyć. Ale bez tego kubka zawsze będzie Ci brakować prawdziwie gorących emocji… 330 mililitrów. Dokładnie tyle potrzebujesz, by rozgrzać ciało i umysł. Warto jeszcze wspomnieć o pobudzeniu wyobraźni… ale to potraktuj jako bonus.

Dane

Symbol: ZZZ989910
"Stawka VAT": 23%
Szerokość produktu: 7.3cm
Głębokość produktu: 7.3cm
Wysokość produktu: 16.7cm

Produkty powiązane

 
Browin 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | powered by freshform