browin biowin biogrod bioterm soens 2measure
Salon sprzedaży

Otwarty w godzinach:
PN-PT 8 - 18 | SB 8 - 15

Telefon czynny:
PN-PT 8 - 16

Obsługa klienta:
tel.: +48 42 23 23 230
fax: +48 42 23 23 295
Export:
e-mail:
Poradnictwo:
tel.: +48 42 23 23 231
e-mail:

ul. Pryncypalna 129/141
93-373 Łódź

 

Fundusze Europejskie

Wyszukaj produkt
 

Platforma wędzarnicza z pojemnikiem na piwo

Opis

Zapewnia niepowtarzalny smak i aromat grillowanych i wędzonych potraw. Łatwa w obsłudze. Wystarczy tylko polać zrębki piwem, winem bądź wodą. Specjalne otwory zapewniają idealne rozprowadzenie dymu i zapobiegają spaleniu zrębków.

Sposób użycia:

Namoczyć zrębki przez 30minut w wodzie. W celu uzyskania dodatkowego smaku zaleca się namoczyć je w piwie, winie lub wywarze warzywnym bądź mięsnym dla dodatkowego smaku. Usunąć nadmiar płynu przy pomocy sitka. Otworzyć tackę i równomiernie rozłożyć w środkowej komorze namoczone wcześniej zrębki.

Umieścić wędzarnię na grillu bezpośrednio nad źródłem ciepła. Uzupełnić pojemnik na płyny wodą, piwem, winem lub wywarem w zależności od smaku, który chcemy uzyskać. Zamknąć pokrywę grilla by zrębki się nagrzały i zaczęły dymić (ok. 10 minut). Po tym czasie wędzarnia jest gotowa do wędzenia wybranego mięsa, ryby bądź warzyw.

Umieścić przygotowane porcje do jedzenia na górnej części wędzarni bezpośrednio nad dymiącymi zrębkami. Tacka na zrębki może być otwarta przy użyciu rączki tak by wypuścić nadmiar dymu w zależności od intensywności smaku, który chcemy uzyskać.

Wolne pieczenie jest zalecane dla pełnego smaku i soczystego jedzenia. Należy dostosować odpowiednio ciepło i uzupełnić tackę zrębkami oraz dodać płyny jeżeli wędzenie będzie odbywało się dłużej. Zawsze należy wędzić z opuszczoną pokrywą by zachować smak i soczystość.

UWAGA: Należy zawsze używać rękawic ochronnych przy używaniu gorącej wędzarni. Należy uważać by nie rozlać żadnych płynów ani olejów w czasie wędzenia gdyż mogą spowodować poparzenia!! Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.

CZYSZCZENIE: Przed użyciem należy umyć ciepłą wodą z detergentem. Nie używać ścierających detergentów ani druciaków. Myć tylko ręcznie.

Dane

Symbol: 332003
"Stawka VAT": 23%
Szerokość produktu: 35.3cm
Głębokość produktu: 30.0cm
Wysokość produktu: 4.0cm
 
Browin 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | powered by freshform