Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Corks + labels + heat shrink capsules set , 20pcs.
5,85 €
5,85 EUR/pcs
Self-adhesive labels, folk pattern, 85/55 mm
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/pcs
Self-adhesive labels, mix, fruit pattern, 85/45 mm
2,51 € 2,22 €
0,11 EUR/pcs
Twist off lid Ø100, Maroon - 10 pcs.
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/pcs
Twist off lid Ø100 , black - 10 pcs.
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/pcs
Cider making starter kit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/pcs
500ml twist off glass jar Ø82/6 - 8 pcs.
3,27 €
0,41 EUR/pcs
1.7 L Twist-Off Jar with 100/6 Gold Lid, 1 pc.
1,90 €
1,90 EUR/pcs
330 ml low jar with black Ø82/6 lid, 6 pcs
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/pcs
330 ml jar with golden Ø82/6 lid, 6 pcs
330 ml low jar with vichy check pattern Ø82/6 lid, 6 pcs
200 ml low jar with golden Ø82/6 lid, 6 pcs
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/pcs
200 ml low jar with black Ø82/6 lid, 6 pcs
Pectin for Jam - Citrus-Based, Amidated, Gelling Agent, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
900 ml twist-off jar with coloured Ø82/6 lid - 6 pcs
4,02 €
0,67 EUR/pcs