Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
500 ml Twist-Off Jar – “Amphora” Style - Set of 6
3,58 € 3,39 €
0,57 EUR/pcs
40ml twist off glass jar with coloured lid , Ø43 - 10 pcs.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/pcs
Twist-Off 580 ml chubby jar, 6 pcs.
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/pcs
Food-grade Citric Acid, 1kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Precision cleaning brush for home appliances and more
0,83 €
0,83 EUR/pcs
40 ml gallone bottle with screw cap - 10 pcs
6,60 €
0,66 EUR/pcs
"3l ""Old"" barrel glass jar with clamp lid"
6,29 €
6,29 EUR/pcs
2,1 L cracker barrel glass jar with clamp lid
5,17 €
5,17 EUR/pcs