Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Bird scarer - reflective spirals in silver, 6 pieces
2,88 €
0,48 EUR/pcs
Reflective bird repellent pendant - owl with bells
2,78 €
2,78 EUR/pcs
Bird spikes, on a plastic strip, 10 pcs.
21,95 €
2,19 EUR/pcs
Bird spikes, on metal strip, 10 pcs.
21,46 €
2,15 EUR/pcs
Bird repellent - reflective tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/pcs
Solar Mole Repeller – effective, safe and humane garden protection, 1 piece.
4,12 €
4,12 EUR/pcs
Solar Mole Repeller – effective, safe, and humane garden protection, 4-pack
13,41 €
3,35 EUR/pcs
Knee pads for gardening - made of foam
5,80 € 5,27 €
2,63 EUR/pcs
Marten and rodent repeller for cars - ultrasound
16,34 €
16,34 EUR/pcs
Electric mouse repeller
6,04 € 4,85 €
4,85 EUR/pcs
Cheesemaking wax, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Indoor plastic thermometer (-40°C to +50°C) 40cm
1,46 € 1,20 €
1,20 EUR/pcs
Plant irrigator - leaf transparent with ceramic spike, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/pcs
Plant irrigator - leaf green with ceramic spike, 120 ml
Easy Winemaking Kit - an easy path to homemade wine
20,00 €
20,00 EUR/pcs