Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Twist off jar, 300 ml, with “Fruit” print and Ø66/4 lid - 6 pcs.
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/pcs
Twist off jar, 300 ml, with “Fruit” print and Ø66/4 lid - 3 pcs.
2,72 € 2,58 €
0,86 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with colour lid Ø82/6, 6 pcs
3,41 €
0,57 EUR/pcs
190 ml twist off glass jar with coloured lid Ø53 - 8 pcs.
3,95 €
0,49 EUR/pcs
Pectin for Jam - Citrus-Based, Amidated, Gelling Agent, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
40ml twist off glass jar with coloured lid , Ø43 - 10 pcs.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/pcs
106 ml Amphora twist-off jar with colourful Ø53 lid - 8 pcs
4,53 €
720 ml twist-off jar with colourful Ø82/6 lid - 6 pcs
3,70 €
0,62 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/pcs
330 ml low jar with black Ø82/6 lid, 6 pcs
4,21 € 3,70 €
330 ml low jar with vichy check pattern Ø82/6 lid, 6 pcs
235 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
3,31 €
0,55 EUR/pcs
235 ml twist-off jar with burgundy lids - 6 pcs
4,46 € 3,31 €
200 ml low jar with golden Ø82/6 lid, 6 pcs
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/pcs
200 ml low jar with black Ø82/6 lid, 6 pcs