Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Vermiculite for Potted Plants and Gardening, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlite for potted plants and gardening, 2 L
1,95 €
0,97 EUR/l
Multi tier seed sprouter + radish seeds
9,44 €
9,44 EUR/pcs
Seed sprouter tray + radish seeds
3,49 €
3,49 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 60 cm 3 pcs
22,44 €
7,48 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 75 cm 2 pcs
19,76 €
9,88 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 45 cm 3 pcs
18,53 €
6,18 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 75 cm
10,14 €
10,14 EUR/pcs
Climbing Plant Support Net, 2 x 20 m
8,48 €
8,48 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 60 cm
7,68 €
7,68 EUR/pcs
Plant watering globes, white, semi-transparent with a plug, 4 pcs
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/pcs
Plant watering globes, black, matt, with a plug, 4 pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 45 cm
6,39 €
6,39 EUR/pcs
Plant watering globes, transparent, 4 pcs
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/pcs
Garden plant support rings, 3 rings 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/pcs