Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Plastic Plant Tags Markers Nursery Garden Labels + Pencil - 30 pcs.
2,36 € 1,80 €
1,80 EUR/pcs
Plastic plant clips 50 pcs.
1,68 € 1,53 €
0,03 EUR/pcs
Clips for fastening plants, 20 pcs (8 pcs - Ø11 mm, 12 pcs - Ø8 mm)
2,63 € 2,39 €
2,39 EUR/pcs
Cherry Wood Liquid Smoke, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Liquid smoke flavouring, for 20 kg, 250 ml
Liquid Smoke Flavoring, 40 ml, for 3 kg of meat
2,78 €
69,50 EUR/l
Cherry Liquid Smoke, 40 ml
Weather station RCC, DCF – electronic, wireless, backlit, sensor, black
31,95 €
31,95 EUR/pcs
Weather station (RCC,DCF) - electronic, wireless, with backlit, sensor, white
38,53 € 25,12 €
25,12 EUR/pcs
Weather station – Electronic, probe, white
7,68 €
7,68 EUR/pcs
Weather station – Electronic, probe, black
8,12 € 6,92 €
6,92 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 60 cm 3 pcs
22,44 €
7,48 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 75 cm 2 pcs
19,76 €
9,88 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 45 cm 3 pcs
18,53 €
6,18 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 75 cm
10,14 €
10,14 EUR/pcs