Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Indoor thermometer with a golden scale (-10°C to +50°C) 16cm
2,51 €
2,51 EUR/pcs
Manually charged electronic kitchen thermometer
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/pcs
BBQ Smoker Thermometer (0°C to +250°C) 5,2cm
6,92 €
6,92 EUR/pcs
Self-adhesive spice labels, round, black - 30 pcs.
1,53 €
0,05 EUR/pcs
Bird spikes, on a plastic strip, 10 pcs.
21,95 €
2,19 EUR/pcs
Bird spikes, on metal strip, 10 pcs.
21,46 €
2,15 EUR/pcs
Herb and Spice Blend for Country-Style Sausage, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
For white sausage - spice and herb blend, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Decorative White Plastic Bird Repellent Spiked Strips - Set of 6
10,24 €
1,71 EUR/pcs
Plant irrigator - white box with ceramic spike, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/pcs
Plant irrigator - black box with ceramic spike, 200 ml
Plant irrigator - leaf transparent with ceramic spike, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/pcs
Plant irrigator - leaf green with ceramic spike, 120 ml
Grandpa Feliks' Secret for curing - spice and herb blend, 500g
Duo Grill for Meats - 2-in-1 Spice Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg