Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
500 mL ‘Slim’ bottle with black screw cap, for vodka – 6 pcs
4,61 €
0,77 EUR/pcs
Self-adhesive labels, 60x90 mm, for bottles, vodka, black, 20 pcs
2,36 € 1,95 €
0,10 EUR/pcs
Twist-off (TO) lids for jars fi 63/4, black, 10 pcs.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/pcs
Curing salt with herbs for traditional sausage 65g
1,19 €
18,31 EUR/kg
Receptura 250 ml Bottle with Black Cap, 1 pc.
0,88 €
0,88 EUR/pcs
For cabanossi sausages. Mix of spices 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
4 L jar with black screw lid Ø100
3,41 €
3,41 EUR/pcs
580 ml jar with black Ø82/6 lid - 6 pcs
0,57 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 black lid, 6 pcs
4,85 €
0,81 EUR/pcs
Pekla delicately herbal for ham, 75 g
15,87 EUR/kg
235 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
3,31 €
0,55 EUR/pcs
Four Corners - 150 ml twist-off jar Ø53 with a black lid, 6 pcs
5,34 €
0,89 EUR/pcs
Four Corners - 120 ml twist-off jar Ø53 with a black lid, 6 pcs
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/pcs
212 ml twist-off jar with black lids Ø 66 mm- 6 pcs
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/pcs