Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Duo Grill Classic for Fish and Vegetables - 2-in-1 Seasoning Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Cast iron suspended cauldron with frying pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/pcs
Duo Butter - Garlic & Herb Seasoning 2-in-1, 2 x 12 g
Cooking thermometer (20°C to +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/pcs
Electronic kitchen thermometer (-50°C to +300°C) with protective case, black
11,12 € 10,24 €
10,24 EUR/pcs
Culinary thermometer with Bluetooth wireless probe
60,49 €
60,49 EUR/pcs
Probe for Kitchen Thermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/pcs
Enamelled Cast Iron Casserole - burgundy, 5.8 L
54,14 €
54,14 EUR/pcs
Enamelled Cast Iron Casserole - sage green, 5.8 L
Enameled cast iron Dutch oven - ecru, 4 L
39,51 €
39,51 EUR/pcs
Enamelled Cast Iron Casserole - burgundy, 4 L
Enamelled Cast Iron Casserole - sage green, 4.5 L
Cherry Wood Liquid Smoke, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Oak Liquid Smoke, 40ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Liquid smoke flavouring, for 20 kg, 250 ml