Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
30 L fermentation container with a lid
10,44 €
10,44 EUR/pcs
Transparent 30 L fermentation container with a print, a tap, and a lid
12,92 €
12,92 EUR/pcs
Fermentation container with an overprint and a lid, 30 L
Fermentation container with a lid, 30 L
15 L fermentation container with a print, a tap, and a lid
9,00 €
9,00 EUR/pcs
15 L fermentation container with a print and a lid
7,07 €
7,07 EUR/pcs
30 L fermentation container with a lid - extended kit: 2 airlocks, 2 stoppers, tap. EN
Beer brewing thermometer (0°C to +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/pcs
Mexican Cerveza Coopers beer concentrate 1,7kg for 23l of beer
20,24 €
11,91 EUR/kg
Dark Ale Coopers beer concentrate 1,7kg for 23l of beer
18,53 € 17,56 €
10,33 EUR/kg
Wine and beer siphoning kit with return valve
5,27 €
5,27 EUR/pcs
Australian Pale Ale Coopers beer concentrate 1,7 kg for 23 L of beer
Draught Coopers beer concentrate 1,7kg for 23l of beer
18,53 €
10,90 EUR/kg
Lager Coopers beer concentrate 1,7kg for 23l of beer
Stout Coopers beer concentrate 1,7kg for 23l of beer