Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Wine yeast with nutrient - for flower wines, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Plant watering globe, matt black, with a ceramic spike (included in the packaging) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/pcs
Plant watering globe, matt black, with a ceramic spike, 400 ml
3,68 €
3,68 EUR/pcs
Plant watering globe, matt white, with a ceramic spike, 400 ml
Plant watering globes, transparent, 4 pcs
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/pcs
Plant watering globes, amber colour, transparent, 400 ml, 4 pcs.
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/pcs
Plant watering globes, black, transparent, 4 pcs.
Plant watering globes, green, transparent, 400 ml, 4 pcs
Plant watering globes, green, transparent, 400 ml, 2 pcs
4,27 €
2,13 EUR/pcs
Plant watering globes, transparent, 400 ml, 2 pcs
Plant watering globes, black, matt, 4 pcs
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/pcs
Plant watering globes, amber colour, transparent, 400 ml, 2 pcs
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/pcs
Plant watering globes, black, transparent, 400 ml, 2 pcs.
Plant watering globes, black, matt, 400 ml, 2 pcs
2,61 €
1,30 EUR/pcs
Plant watering globes, white, semi-transparent, 2 pcs
3,55 € 1,83 €
0,92 EUR/pcs