Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Vermiculite for Potted Plants and Gardening, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Expanded Clay Aggregate for Potted Plants, Gardening, and Glass Terrariums, 4-10 mm, 2 L
2,36 €
2,36 EUR/pcs
Perlite for potted plants and gardening, 2 L
1,95 €
0,97 EUR/l
Plant watering globe, matt black, with a ceramic spike (included in the packaging) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/pcs
Plant watering globe, matt black, with a ceramic spike, 400 ml
3,68 €
3,68 EUR/pcs
Plant watering globe, matt white, with a ceramic spike, 400 ml
Plant irrigator - leaf transparent with ceramic spike, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/pcs
Plant irrigator - leaf green with ceramic spike, 120 ml
Plant irrigator - white box with ceramic spike, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/pcs
Plant irrigator - black box with ceramic spike, 200 ml
Activated coconut charcoal for plants 0.9 L
4,85 €
4,85 EUR/pcs
Climbing Plant Support Net, 2 x 20 m
8,48 €
8,48 EUR/pcs
Climbing Plant Support Net, 1.8 x 5 m
3,41 €
3,41 EUR/pcs
Climbing Plant Support Net, 1.8 x 2.7 m
2,07 €
2,07 EUR/pcs
Redukwas®Active for must - acidity regulator, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg