Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
1.7 L Twist-Off (TO) Jar with Yellow Plastic Lid and Handle, 100 mm, 1 pc
2,39 €
2,39 EUR/pcs
Multi-functional jar with small tap 5 L
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/pcs
Słoikówka - a blend of herbs and spices and herbs, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Jar meat - blend of herbs and spices, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Four Corners - 150 ml twist-off jar Ø53 with a black lid, 6 pcs
5,34 €
0,89 EUR/pcs
Four Corners - 120 ml twist-off jar Ø53 with a black lid, 6 pcs
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/pcs
Twist-off jar 212 ml, Ø66 - 12 pcs
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/pcs
900 ml twist-off jar with coloured Ø82/6 lid - 6 pcs
4,02 €
0,67 EUR/pcs
Twist-off jar 90 ml with coloured cap fi43 - 6 pcs.
4,53 € 3,88 €
0,65 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with golden lid Ø82/6, 6 pcs
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/pcs
300 ml twist-off jar with golden Ø66 lid - 6 pcs
2,85 €
0,48 EUR/pcs
65 ml twist-off jar with Ø 66 lid, 6 pcs
5,31 € 3,00 €
0,50 EUR/pcs
Twist off jar, 425 ml, with “Domowy przysmak” print and lid, 3 pcs
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/pcs
Ø100 twist-off lid, cucumber mix - 10 pcs
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/pcs
Twist-off jar 235 ml with a colour Ø82/6 lid - 6 pcs
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/pcs