Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Ice cream and sorbet maker
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/pcs
Yogurt and cheese maker with thermostat, 1.5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/pcs
Round garden fire pit with grate, Ø55 cm, bowl
29,75 €
29,75 EUR/pcs
Garden Fire Pit Ø58 cm, Round Bowl
27,31 €
27,31 EUR/pcs
Brandaxa Essence - Greek Brandy Flavor, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Yoghurt maker with a thermostat, 9 jars, 1.6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/pcs
Bourbon flavoured essence for 4 L, 40 ml
Liquid activated carbon for 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Silent airlock for bigger fermenters
1,41 €
1,41 EUR/pcs
Essence Jänek Majster, 2.5 L for 250 L of finished beverage
172,20 €
68,88 EUR/l
Anchor pins for trampoline, 4 pcs
14,14 € 6,29 €
1,57 EUR/pcs
Pressure stone for barrels, vitrified clay, Ø 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/pcs
Gasket for 5 kg vertical stuffer
4,41 €
4,41 EUR/pcs
Gasket for 4 kg vertical stuffer
4,17 €
4,17 EUR/pcs
Gasket for 3 kg vertical stuffer
3,88 €
3,88 EUR/pcs