Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Twist-off (TO) lids for jars fi 63/4, black, 10 pcs.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/pcs
Yellow plastic twist-off (TO) lid Ø100 mm with handle, for glass jars
1,73 €
1,73 EUR/pcs
Wecking set - wire springs + rubber seals Ø110mm , 10pcs.
6,44 €
6,44 EUR/pcs
Twist-Off Jar Lids, Gingham, Ø82/6 — Pack of 10
1,85 € 1,53 €
Twist-off jar for children, 212 ml, with print and lid, 6 pcs
6,31 €
1,05 EUR/pcs
Printed Twist-Off Jar Lids – Vegetables Pattern, Ø82 (6-lug), Pack of 10
1,53 €
1.7 L Twist-Off (TO) Jar with Yellow Plastic Lid and Handle, 100 mm, 1 pc
2,39 €
2,39 EUR/pcs
Pectin for Jam - Citrus-Based, Amidated, Gelling Agent, 20 g
76,50 EUR/kg
Frukta-Żel - Pectin for jams and preserves, 30 pcs.
29,75 €
0,99 EUR/pcs
Weck jar rubber seals / rings Ø110mm , 20 pcs.
4,85 €
0,24 EUR/pcs
500 ml twist off glass jar with coloured lid Ø82/6 - 6 pcs.
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/pcs
Printed twist-off lid – Honey Pattern 1, 82 mm, 6-lug, Pack of 10
Lid Ø82/6 black, fruit drawings - 10 pcs
Lid Ø66/4 black, fruit drawings - 10 pcs
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/pcs
Printed Twist-Off Lids – Fruit Pattern, 82 mm/6-lug, Pack of 10