Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Bird spikes, on metal strip, 10 pcs.
21,46 €
2,15 EUR/pcs
Shade Net (80%, 140 g/m²) - 1.5 x 5 m - Graphite
16,10 €
16,10 EUR/pcs
Crossbars for metal smokehouses (455mm) 4 pcs.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/pcs
Shade Net (80%, 140 gsm) - 0.9 x 5 m, Graphite
10,24 €
10,24 EUR/pcs
Marten and Rodent Repeller for Cars and Indoor Spaces (Ultrasonic + LED)
19,27 €
19,27 EUR/pcs
Screw Cap for 60 L and 85 L Rimmed Barrels, Ø 33.5 cm
5,85 €
5,85 EUR/pcs
dragON Electric Smoker with Smoke Generator, Digital, 65 L
609,51 €
609,51 EUR/pcs
A small balcony greenhouse with three shelves 69 x 49 x 125 cm
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/pcs
Soens Electronic Thermometer – round white with external sensor
13,66 €
13,66 EUR/pcs
Shredder for cabbage and other vegetables
6,27 €
6,27 EUR/pcs
dragON Wood 60E 115 L Smoker – wood-fired wooden cabinet with electric heating module and controller
580,49 €
580,49 EUR/pcs
Fire Pit Set ø 58 cm + Lid/Tripod Hook-Poker - Perfect for Cast Iron Cooking
29,75 €
29,75 EUR/pcs
Marinade for fish. Mix of herbs and spices, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
dragON Larch E21 200 L Smokehouse - larch wood, with electric heating module and controller
707,32 €
707,32 EUR/pcs
dragON Electric Smoker with Mobile Base
649,76 €
649,76 EUR/pcs