Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
500 ml Hip Flask Bottle with Screw Cap, "Easter" Print, 1 pc.
1,63 €
0,00 EUR/pcs
200 ml Hip Flask Bottle with Screw Cap, "Easter Egg" Print, 1 pc.
1,02 €
Twist-off jar for children, 212 ml, with print and lid, 6 pcs
6,31 €
1,05 EUR/pcs
4 L Twist-Off Jar, Tongs, and Plastic Lid Ø 100 with Handle
4,70 € 4,68 €
4,68 EUR/pcs
3 L Twist-Off Jar, Tongs, and Plastic Lid Ø 100 with Handle
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/pcs
White netting with dimensions of 12.5 cm x 502 m, thermal resistance of up to 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Electronic Thermometer & Hygrometer for Terrariums (0°C to +50°C), 5 cm
6,58 € 6,39 €
6,39 EUR/pcs
Meat netting 180/16/3 black - 5m
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
White netting with dimensions of 12.5 cm x 5 m, thermal resistance of up to 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Indoor electronic thermometer, white
10,99 € 9,44 €
9,44 EUR/pcs
Electronic thermometer with comfort indicator, white
6,39 €
Plastic stirrer 44.5 cm
3,41 €
3,41 EUR/pcs
Liquid Pectic Enzyme 10ml
1,95 €
195,00 EUR/l
Meat netting applicator
6,31 EUR/pcs
Square cheesecloth 50 x 50 cm - 2pcs.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/pcs