Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
580 ml twist-off jar with golden lid Ø82/6, 6 pcs
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/pcs
500ml twist off glass jar Ø82/6 - 8 pcs.
3,27 €
0,41 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 coloured lid
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 black lid, 6 pcs
Twist-Off 580 ml chubby jar, 6 pcs.
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/pcs
580 ml jar with black Ø82/6 lid - 6 pcs
580 ml twist-off jar with maroon cap Ø82/6
580 ml twist-off jar with colour lid Ø82/6, 6 pcs
Electric burr grinder for coffee with brewer and thermal mug
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/pcs
Electric burr coffee grinder
21,22 €
21,22 EUR/pcs
Manual coffee grinder
13,41 €
13,41 EUR/pcs
Coffee-Flavored Essence 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Coffee Flavor Essence with Natural Flavorings for 4 L - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/pcs
Dark Malt Extract 1,5kg
15,85 €
10,57 EUR/kg
Espresso Flavor Essence, 40 ml (makes 4 L)
3,68 €
3,68 EUR/pcs