Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Self-adhesive labels 60x90 mm for bottles, jars, gifts floral design - 20 pcs
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/pcs
425 mL Gurken jar with a coloured Ø82 lid - 6 pcs
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/pcs
Self-adhesive labels, 60x90 mm, for bottles, vodka, black, 20 pcs
2,63 € 1,95 €
Hip flask bottle for infusion liqueurs, 200 ml - 10 pcs
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/pcs
A set of bottles with corks, 240 mL - 4 pcs
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/pcs
‘Captain’s’ 500 ml bottle with a screw cap - 6 pieces
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/pcs
Hip flask bottle for infusion liqueurs, 100 ml - 10 pcs
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/pcs
A set of 6 flavouring essences - FRUITY 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
156 ml twist off glass jar with a coloured lid fi 53 - 6 pcs
3,73 €
0,62 EUR/pcs
Self-adhesive labels, 60x90 mm, for bottles, vodka, Polish People’s Republic, 20 pcs
Self-adhesive labels, 60x90 mm, for bottles, vodka, white, 20 pcs
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/pcs
White-and-red cotton twine for meat tying (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
White cotton twine for meat tying (240°C) 55 m
Matt linen string for meat tying (240°C) 190 m
7,20 €
0,04 EUR/m
Grey cotton twine/string for meat tying (240°C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m