Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Electric modules with a digital controller - dragON set for garden smokehouses
231,95 €
231,95 EUR/pcs
Knee pads for gardening - made of foam
5,80 € 5,27 €
2,63 EUR/pcs
Perlite for potted plants and gardening, 2 L
1,95 €
0,97 EUR/l
Vermiculite for Potted Plants and Gardening, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
dragON 2.7 kW Module Set with Digital Thermostat, for Garden Smokers/Smokehouses
251,22 €
251,22 EUR/pcs
Expanded Clay Aggregate for Potted Plants, Gardening, and Glass Terrariums, 4-10 mm, 2 L
2,36 €
2,36 EUR/pcs
Fan-Assisted Heater Module, 2.7 kW – for Garden Smokers
120,49 €
120,49 EUR/pcs
200 L Wooden Garden Smoker – dragON Wood 100E with Electric Heating Module and Controller
670,73 €
670,73 EUR/pcs
Garden Mint Flavour Essence, 40 ml (makes 4 L)
3,19 €
79,75 EUR/l
Plastic basket for 54l demijohn
4,46 €
4,46 EUR/pcs
Plastic basket for 20l demijohn
3,04 €
3,04 EUR/pcs
Plastic basket for 34l demijohn
2,07 €
2,07 EUR/pcs
Plastic basket for 5 L demijohn
1,39 €
1,39 EUR/pcs
Cover for dragON electric smoker
24,87 € 18,53 €
18,53 EUR/pcs
Garden plant support rings, 3 rings 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/pcs