Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Pectin for Jam - Citrus-Based, Amidated, Gelling Agent, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Żel - Pectin for jams and preserves, 30 pcs.
29,75 €
0,99 EUR/pcs
Frukta-Żel - Pectin for Jams and Preserves, 15 pcs.
15,12 €
1,01 EUR/pcs
Frukta-żel. Pectin for jams 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
40ml twist off glass jar with coloured lid , Ø43 - 10 pcs.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 coloured lid
4,85 €
0,81 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 black lid, 6 pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 maroon lid
235 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
3,31 €
0,55 EUR/pcs
235 ml twist-off jar with burgundy lids - 6 pcs
4,46 € 3,31 €
900ml twist off glass jar with golden lid Ø82/6 - 6 pcs.
3,95 €
0,66 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/pcs
212 ml twist-off jar with black lids Ø 66 mm- 6 pcs
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/pcs
250 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
2,90 €
0,48 EUR/pcs
900ml twist off glass jar Ø82/6 - 8 pcs.
4,05 €