Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Decorative White Plastic Bird Repellent Spiked Strips - Set of 6
10,24 €
1,71 EUR/pcs
Bird spikes, on metal strip, 10 pcs.
21,46 €
2,15 EUR/pcs
Bird spikes, on a plastic strip, 10 pcs.
21,95 €
2,19 EUR/pcs
Bird scarer - reflective spirals in silver, 6 pieces
2,88 €
0,48 EUR/pcs
Bird repellent - reflective tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/pcs
Marten and Rodent Repeller for Cars and Indoor Spaces (Ultrasonic + LED)
19,27 €
19,27 EUR/pcs
Easy Winemaking Kit - an easy path to homemade wine
20,00 €
20,00 EUR/pcs
Solar Mole Repeller – effective, safe, and humane garden protection, 4-pack
13,41 €
3,35 EUR/pcs
Solar Mole Repeller – effective, safe and humane garden protection, 1 piece.
4,12 €
4,12 EUR/pcs
French Oak Cubes, Heavy Toast, Whisky Aroma – 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
French Oak Cubes, Heavy Toast, Plum Aroma, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
French oak cubes, heavy toast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Foam-Coated Garden Wire, Green, 10 m, Ø 10 mm
3,56 €
3,56 EUR/pcs
Klarowin fining agent for white and rose wines 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Fermentation smell absorber + silent airlock
5,80 €
5,80 EUR/pcs