Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Pectin for Jam - Citrus-Based, Amidated, Gelling Agent, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Twist-Off Jar Lids, Gingham, Ø82/6 — Pack of 10
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/pcs
Twist off jar, 300 ml, with “Fruit” print and Ø66/4 lid - 6 pcs.
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/pcs
Twist off jar, 300 ml, with “Fruit” print and Ø66/4 lid - 3 pcs.
2,72 € 2,58 €
0,86 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with colour lid Ø82/6, 6 pcs
3,41 €
0,57 EUR/pcs
190 ml twist off glass jar with coloured lid Ø53 - 8 pcs.
3,95 €
0,49 EUR/pcs
Ø66/4 twist-off lid, fruit on white background - 10 pcs
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/pcs
Lid Ø66/4 tartan mix, 10 pcs
1,09 € 0,71 €
0,07 EUR/pcs
Frukta-Żel - Pectin for Jams and Preserves, 15 pcs.
15,12 €
1,01 EUR/pcs
Frukta-żel. Pectin for jams 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Lid Ø66/4 polka dot mix - 10 pcs
Frukta-Żel - Pectin for jams and preserves, 30 pcs.
29,75 €
0,99 EUR/pcs
40ml twist off glass jar with coloured lid , Ø43 - 10 pcs.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/pcs
106 ml Amphora twist-off jar with colourful Ø53 lid - 8 pcs
4,53 €
720 ml twist-off jar with colourful Ø82/6 lid - 6 pcs
3,70 €
0,62 EUR/pcs