Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Self-adhesive labels 60x90 mm for bottles, jars fruit sketch - 20 pcs
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/pcs
Pressing element - strainer for preserves, brine pickles and vinegar - Ø82
0,58 €
0,58 EUR/pcs
Pressing element - strainer for preserves, brine pickles and vinegar - Ø100
0,63 €
0,63 EUR/pcs
Frukta-Żel - Pectin for jams and preserves, 30 pcs.
29,75 €
0,99 EUR/pcs
Frukta-Żel - Pectin for Jams and Preserves, 15 pcs.
15,12 €
1,01 EUR/pcs
Pressing element - strainer for preserves, brine pickles and vinegar - Ø 82-66
0,44 €
0,44 EUR/pcs
Self-adhesive labels 60x90 mm for bottles, jars, gifts floral design - 20 pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 maroon lid
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/pcs
Ø66/4 twist-off lid, fruit on white background - 10 pcs
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/pcs
Lid Ø82/6 black, fruit drawings - 10 pcs
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/pcs
Lid Ø66/4 black, fruit drawings - 10 pcs
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/pcs
Twist-off jar for children, 212 ml, with print and lid, 6 pcs
6,31 €
1,05 EUR/pcs
230 ml Konfitura jar with black Ø63/4 twist-off lid - 6 pcs
3,95 €
0,66 EUR/pcs
Ø66 lid, fruit - 10 pcs
1,24 € 0,80 €
Frukta-żel. Pectin for jams 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg