Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Twist-off sprouter for jars + 5 packs of seeds
7,66 €
7,66 EUR/pcs
Self-adhesive labels 60x90 mm for bottles, jars, gifts floral design - 20 pcs
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/pcs
Self-adhesive labels 60x90 mm for bottles, jars fruit sketch - 20 pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 maroon lid
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/pcs
Pectin for Jam - Citrus-Based, Amidated, Gelling Agent, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Żel - Pectin for jams and preserves, 30 pcs.
29,75 €
0,99 EUR/pcs
Frukta-Żel - Pectin for Jams and Preserves, 15 pcs.
15,12 €
1,01 EUR/pcs
Frukta-żel. Pectin for jams 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
156 ml twist off glass jar with a coloured lid fi 53 - 6 pcs
3,73 €
0,62 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with golden lid Ø82/6, 6 pcs
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/pcs
370 ml twist off jar with coloured lid fi 82/6 -6pcs
6,09 € 4,85 €
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 coloured lid
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 black lid, 6 pcs
Sprouting jar glass + radish seeds
6,90 €
6,90 EUR/pcs
Lid Ø66/4 tartan mix, 10 pcs
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/pcs