Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Liquid Smoke Flavor - Oak, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Liquid smoke flavouring, for 20 kg, 250 ml
Oak Liquid Smoke, 40ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Liquid Smoke Flavoring, 40 ml, for 3 kg of meat
Liquid Smoke Flavor Set, 6 x 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Cherry Wood Liquid Smoke, 250ml
Cherry Liquid Smoke, 40 ml
Rye sourdough with yeast and malt - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Wheat sourdough with yeast - 23 g
Starter Cultures for Kefir and Cultured Sour Milk, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/pcs
15l glass jar with plastic cap
13,17 €
13,17 EUR/pcs
12l glass jar with plastic cap
11,48 €
11,48 EUR/pcs
8l glass jar with plastic cap
9,92 € 7,41 €
7,41 EUR/pcs
Bird Protection Netting, Green, 8 m x 14 m
9,14 €
9,14 EUR/pcs
Bird Protection Netting, Green, 5 m x 10 m
5,51 €
5,51 EUR/pcs