Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
A set of bottles with corks, 240 mL - 4 pcs
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/pcs
Grape-Flavored Essence, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Set of 6 Essences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Bitter Old Polish Vodka Essence
240 L Barrel / Drum , blue colour
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/pcs
Hog rings for pliers - 240 pcs.
6,31 €
6,31 EUR/pcs
Barrel Drain Tap for 40 L, 60 L, 130 L, 240 L
4,27 €
4,27 EUR/pcs
Barrel plastic bags 95x140 cm for 240l barrels / drums , 3 pcs.
4,61 €
1,54 EUR/pcs
$PRY Distiller HawkStill ColdFingers 60.3mm PowerReg
414,39 €
414,39 EUR/pcs
Distiller hawkSTILL Aabratek 2.0 60L with insulation
379,51 €
379,51 EUR/pcs
HawkStill Distiller "Cold Fingers" 60 L, with column fi 60.3mm
365,61 €
365,61 EUR/pcs
Aabratek OLM, 60 L electric buffer tank, WIF thermometer
354,15 €
354,15 EUR/pcs
Automatic electric smoker with thermostat
206,58 € 186,10 €
186,10 EUR/pcs
hawkSTILL Aabratek Distiller 2.0 60 L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/pcs
dragON Electric Smoker with Smoke Generator, Digital, 65 L
609,51 €
609,51 EUR/pcs