Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Bird spikes, on a plastic strip, 10 pcs.
21,95 €
2,19 EUR/pcs
Bird spikes, on metal strip, 10 pcs.
21,46 €
2,15 EUR/pcs
Decorative White Plastic Bird Repellent Spiked Strips - Set of 6
10,24 €
1,71 EUR/pcs
Bird repellent - reflective tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/pcs
Bird scarer - reflective spirals in silver, 6 pieces
2,88 €
0,48 EUR/pcs
Sauer-Kirsche Essence – Clear Cherry, 40 ml, for 4 L
3,68 €
3,68 EUR/pcs
Triple Watering Globe (Three-Chamber), Transparent and Clear, with Ceramic Spike, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/pcs
Enovini dry wine yeast 7g
1,22 €
174,29 EUR/kg
100 ml glass bottle with cork top KK14/10 , 6pcs.
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/pcs
Self-adhesive labels, 60x90 mm, for bottles, vodka, white, 20 pcs
2,12 € 1,56 €
0,08 EUR/pcs
Frukta-Żel - Pectin for jams and preserves, 30 pcs.
29,75 €
0,99 EUR/pcs
Brush for cleaning demijohns – curved
5,24 €
5,24 EUR/pcs
Turbo Grom Distiller's Yeast 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Turbo Grom 72-Hour Distiller's Yeast
24,00 EUR/kg
500 ml bottle with screw cap, 'Fine Spirit' print, 1 pc
1,80 €
1,80 EUR/pcs