Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Frukta-Żel - Pectin for jams and preserves, 30 pcs.
29,75 €
0,99 EUR/pcs
Frukta-Żel - Pectin for Jams and Preserves, 15 pcs.
15,12 €
1,01 EUR/pcs
Frukta-żel. Pectin for jams 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Straight jar 545 ml (fi 82) with black lid, 6 pcs
6,22 €
1,04 EUR/pcs
580 ml jar with black Ø82/6 lid - 6 pcs
3,41 €
0,57 EUR/pcs
Ø66/4 twist-off lid, fruit on white background - 10 pcs
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/pcs
65 ml twist-off jar with Ø 66 lid, 6 pcs
4,10 € 3,00 €
0,50 EUR/pcs
Twist off jar, 300 ml, with “Fruit” print and Ø66/4 lid - 6 pcs.
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/pcs
Twist off jar, 300 ml, with “Fruit” print and Ø66/4 lid - 3 pcs.
2,72 € 2,58 €
0,86 EUR/pcs
Twist-off jar 1.7 L, Ø100 – 6 pcs
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/pcs
Pectin for Jam - Citrus-Based, Amidated, Gelling Agent, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Twist-off jar for children, 212 ml, with print and lid, 6 pcs
6,31 €
1,05 EUR/pcs
Coopers Ginger Beer brewing concentrate, 0.5kg
13,17 €
Collagen sausage casing Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Collagen sausage casing, 55 mm diameter, 10 m
0,63 EUR/m