Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Vermiculite for Potted Plants and Gardening, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlite for potted plants and gardening, 2 L
1,95 €
0,97 EUR/l
Expanded Clay Aggregate for Potted Plants, Gardening, and Glass Terrariums, 4-10 mm, 2 L
2,36 €
2,36 EUR/pcs
Electric burr grinder for coffee with brewer and thermal mug
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 60 cm 3 pcs
22,44 €
7,48 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 75 cm 2 pcs
19,76 €
9,88 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 45 cm 3 pcs
18,53 €
6,18 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 75 cm
10,14 €
10,14 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 60 cm
7,68 €
7,68 EUR/pcs
Plant Support - Garden Trellis 150 x 45 cm
6,39 €
6,39 EUR/pcs
Fruit frame press - with metal basket, for 10 L
147,56 €
147,56 EUR/pcs
Fruit frame press - with wooden basket, for 10 L
127,80 €
127,80 EUR/pcs
My Hobby: Home Winemaking - book
5,17 €
5,17 EUR/pcs
Garden Velcro Plant Tie Tape, Light Green, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/pcs
Activated coconut charcoal for plants 0.9 L
4,85 €
4,85 EUR/pcs