Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Liquid smoke flavouring, for 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Liquid Smoke Flavoring, 40 ml, for 3 kg of meat
2,78 €
69,50 EUR/l
Liquid Smoke Flavor - Oak, 250 ml
Oak Liquid Smoke, 40ml
Cherry Wood Liquid Smoke, 250ml
Liquid Smoke Flavor Set, 6 x 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Cherry Liquid Smoke, 40 ml
Rye sourdough with yeast and malt - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Wheat sourdough with yeast - 23 g
Starter Cultures for Kefir and Cultured Sour Milk, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/pcs
Lemon flavoured essence with natural aroma for 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Barrel plastic bags 40x50 cm for 10l barrels / drums , 5 pcs.
1,92 €
0,38 EUR/pcs
Barrel plastic bags 40x45 cm for 5l barrels / drums , 5 pcs.
1,27 €
0,25 EUR/pcs
Fire Pit Set ø 58 cm + Lid/Tripod Hook-Poker - Perfect for Cast Iron Cooking
29,75 €
29,75 EUR/pcs
Sauer-Kirsche Essence – Clear Cherry, 40 ml, for 4 L
3,68 €
3,68 EUR/pcs