Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Liquid smoke flavouring, for 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Liquid Smoke Flavoring, 40 ml, for 3 kg of meat
2,78 €
69,50 EUR/l
Liquid Smoke Flavor Set, 6 x 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Cherry Wood Liquid Smoke, 250ml
Cherry Liquid Smoke, 40 ml
Liquid Smoke Flavor - Oak, 250 ml
Oak Liquid Smoke, 40ml
Rye sourdough with yeast and malt - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Wheat sourdough with yeast - 23 g
Starter Cultures for Kefir and Cultured Sour Milk, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/pcs
Yogurt Starter Cultures
4,92 €
4,92 EUR/pcs
Cottage cheese bacterial cultures
Stoneware Fermentation Crock - 4.5 L with Lid
28,29 €
28,29 EUR/pcs
Lemon flavoured essence with natural aroma for 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Sauer-Kirsche Essence – Clear Cherry, 40 ml, for 4 L
3,68 €
3,68 EUR/pcs