Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Fire Pit Set ø 58 cm + Lid/Tripod Hook-Poker - Perfect for Cast Iron Cooking
29,75 €
29,75 EUR/pcs
Cast iron pot with a pan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/pcs
Cast iron pot with a pan, 3,5 l
48,04 € 45,60 €
45,60 EUR/pcs
Grill pan, cast iron, 44 cm diameter
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/pcs
Cast Iron Hunter’s Cauldron with Enamel-Coated Interior, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/pcs
10 L Enameled Cast Iron Cauldron
64,14 €
64,14 EUR/pcs
Round garden fire pit with grate, Ø55 cm, bowl
Garden Fire Pit Ø58 cm, Round Bowl
27,31 €
27,31 EUR/pcs
Table malt mill / grinder 1kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/pcs
Set of 6 Essences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set of 6 essences - cocktail 6x40 ml
Set of stainless steel funnels for Browin vertical sausage stuffers, 3, 5, 7 L, 4 pcs
12,19 €
3,05 EUR/pcs
Set of two gaskets for mounting a tap in a plastic fermentation container
1,66 €
0,83 EUR/pcs
A set of 6 flavouring essences - FRUITY 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
A set of bottles with corks, 240 mL - 4 pcs
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/pcs