Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Bird spikes, on metal strip, 10 pcs.
21,46 €
2,15 EUR/pcs
Stainless steel fermenter 161 L
230,73 €
230,73 EUR/pcs
Stainless steel fermenter 94 L
206,34 €
206,34 EUR/pcs
Stainless steel fermenter 60 L
138,05 €
138,05 EUR/pcs
1,2l Stainless steel fruit frame press
78,54 €
78,54 EUR/pcs
Stainless Steel Pressure Cooker Set, 4 L and 6 L
73,90 €
73,90 EUR/pcs
Stainless Steel Pressure Cooker, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/pcs
Stainless Steel Pressure Cooker, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/pcs
Stainless steel filtration column, suspended in a complete set with accessories and activated carbon
44,39 €
44,39 EUR/pcs
Stainless Steel Steam Juicer & Steamer, 5 L
36,58 €
36,58 EUR/pcs
Stainless prismatic springs - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Stainless Steel Rack for Smoker
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/pcs
Stainless Steel Rack for Wooden/Plywood Smoker dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/pcs
Stainless prismatic springs - 0.5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Stainless steel triple fish smoking hooks 5 pcs.
6,68 €
1,34 EUR/pcs