Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Column connector - 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/pcs
Baldur convex 18 L modular still
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/pcs
30 L modular electric Convex still - Perun
390,00 €
390,00 EUR/pcs
30 L modular Convex still - Torpedo, ‘Cold Fingers’
270,73 €
270,73 EUR/pcs
Stainless steel filling support - 2 pcs.
3,95 €
1,98 EUR/pcs
Stainless prismatic springs - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Stainless prismatic springs - 0.5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Smoking Hooks - S-shaped, 45° cut, 3 mm x 150 mm, Set of 5
2,78 €
0,56 EUR/pcs
S-shaped smoking hooks, sharpened, 4 mm x 150 mm, 15 pcs.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/pcs
S-shaped smoking hooks, sharpened, 3 mm x 150 mm, 15 pcs.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/pcs
Smoking Hooks - S-shaped, sharpened, 4 mm x 150 mm, set of 5
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/pcs
S-shaped Smoking Hooks – 45°-cut tips, 5 mm x 150 mm, Pack of 5
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/pcs
Smoking Hooks - S-shaped, sharpened, 4 mm x 100 mm, Pack of 5
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/pcs
Smoking Hooks - S-shaped, 45° beveled tips, 4 mm x 150 mm, set of 5
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/pcs
Home smoker in a pot, 35 L, for gas cooktop
131,70 €
131,70 EUR/pcs