Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Stainless steel filling support - 2 pcs.
3,95 €
1,98 EUR/pcs
Stainless prismatic springs - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Stainless prismatic springs - 0.5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Column connector - 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/pcs
Column connector 250 mm
29,75 €
29,75 EUR/pcs
Stainless steel wires - 12 pcs.
6,39 €
0,53 EUR/pcs
HawkStill Distiller "Cold Fingers" 60 L - glass-beaded column fi 60.3 mm and tank insulation
414,39 €
414,39 EUR/pcs
HawkStill Distiller "Cold Fingers" 60 L, with column fi 60.3 mm and tank insulation
390,00 €
390,00 EUR/pcs
HawkStill Distiller "Cold Fingers" 60 L, with column fi 60.3mm
365,61 €
365,61 EUR/pcs
Baldur convex 18 L modular still
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/pcs
Modular still 30 L Freja – electric
234,15 €
234,15 EUR/pcs
Reflux - double spiral
69,02 €
69,02 EUR/pcs
Still module - inspection glass
39,51 €
39,51 EUR/pcs
$PRY Distiller HawkStill ColdFingers 60.3mm PowerReg
30 L modular electric Convex still - Perun