Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Fan-Assisted Heater Module, 2.7 kW – for Garden Smokers
120,49 €
120,49 EUR/pcs
Heater Module with Fan, 1.5 kW – for Outdoor Smokers
114,15 €
114,15 EUR/pcs
200 L Wooden Garden Smoker – dragON Wood 100E with Electric Heating Module and Controller
670,73 €
670,73 EUR/pcs
dragON Smoker Kit - IQ Modules with Wi-Fi and JET 1 LONG Smoke Generator
414,63 €
414,63 EUR/pcs
dragON IQ Wi‑Fi Control Module Kit, 2.7 kW, for Outdoor Smokers
369,02 €
369,02 EUR/pcs
Essence Jänek Majster, 2.5 L for 250 L of finished beverage
172,20 €
68,88 EUR/l
Piston Gasket for Vertical Sausage Stuffers 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/pcs
Pina Colada Flavor Essence for 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Tennessee Whiskey-Style Essence 2.5 L — makes up to 250 L of finished spirit
Wooden cabbage packer large 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/pcs
Wooden cabbage packer 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/pcs
Chocolate essence for 10 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Cherry Liqueur essence for 10 L, 100 ml
Whisky essence 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/pcs
Quince-flavoured essence 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/pcs