Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Pina Colada Flavor Essence for 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Cranberry Flavor Essence for 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Garden Mint Flavour Essence, 40 ml (makes 4 L)
Grape-Flavored Essence, 40 ml
Apeorello Dolce Essence for 4 L, 40 ml
3,68 EUR/pcs
Coconut Flavour Essence for 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/pcs
Mango and passion fruit flavoured essence for 5 L - 100 ml
69,00 EUR/l
Mango and passion fruit flavoured essence Gold - 40 ml
Coconut flavoured essence Gold - flavouring 40 ml
Indoor thermometer with a silver scale (-10°C to +50°C) 16cm mix
2,51 € 2,05 €
2,05 EUR/pcs
Tennessee Whiskey-Style Essence 2.5 L — makes up to 250 L of finished spirit
172,20 €
68,88 EUR/l
Cooking thermometer (0°C to +300°C) 17,5cm
4,66 €
4,66 EUR/pcs
Cooking thermometer (0°C to +100°C) 12,5cm
4,22 €
4,22 EUR/pcs
Universal, self-adhesive transparent thermometer (-50°C to +50°C)
2,02 € 1,70 €
1,70 EUR/pcs
Universal thermometer with a hygrometer, transparent, self-adhesive (-50°C to +50°C)
2,38 € 1,88 €
1,88 EUR/pcs