Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Universal 8 L jar
11,12 € 9,00 €
9,00 EUR/pcs
Multi-functional jar with small tap 8 L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/pcs
8 L shatterproof jar with tap and two-sided wooden stand
11,92 € 10,95 €
10,95 EUR/pcs
8 L glass jar, with tongs
7,88 €
7,88 EUR/pcs
8l glass jar with plastic cap
9,92 € 7,41 €
7,41 EUR/pcs
Multifunctional jar, 8 L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/pcs
8 L Stainless Steel Steam Juicer
48,53 €
48,53 EUR/pcs
3 L glass jar with plastic cap
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/pcs
4l twist off glass jar with coloured lid Ø100 and fork or tongs
4,53 €
4,53 EUR/pcs
Plum Brandy Essence, for 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Plastic funnel " Squaring the circle", fi 52-85 mm
1,66 €
1,66 EUR/pcs
White wine bottle 0.75 L - pack of 8.
6,44 €
0,81 EUR/pcs
Green 0.75 L wine bottle - 8 pcs shrink-wrap pack
6,00 €
0,75 EUR/pcs
Turbo X-Pack Yeast 1,8 kg - Professional Grade for large batches
24,63 €
13,68 EUR/kg
0,75 L Bordeaux glass bottle 8pcs. , olive