Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
5 L glass barrel, with wide spout, cork, stand, and tap
24,63 €
24,63 EUR/pcs
3 L glass barrel, with wide spout, cork, stand, and tap
15,36 €
15,36 EUR/pcs
Heavily toasted oak wood flakes, cinnamon aroma, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/pcs
Heavily toasted oak wood chips - vanilla, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Heavily toasted oak wood chips, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Heavily toasted oak wood flakes, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
French Oak Cubes, Heavy Toast, Cherry-Flavored, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
French oak cubes, heavy toast, 20 g
111,00 EUR/kg
Natural oak chips for flavouring spirits (whisky, white wine), 50 g
2,22 EUR/pcs
Natural oak wood chips, untoasted 20g
French Oak Cubes, Heavy Toast, Plum Aroma, 20 g
Cherry Liqueur Flavor Essence, 2.5 L for 250 L of Finished Beverage
132,68 €
53,07 EUR/l
Cherry Liqueur essence for 10 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Pear Flavor Essence – pear liqueur flavoring, 100 ml