Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Cast iron pot with a pan, 3,5 l
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/pcs
Cast iron pot with a pan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/pcs
Grill pan, cast iron, 44 cm diameter
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/pcs
Cast iron suspended cauldron with frying pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/pcs
Outdoor table smoker with thermometer and woodchips
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/pcs
Balcony smoker with adjustable capacity
70,49 €
70,49 EUR/pcs
Balcony Smoker - FAMILY
77,80 €
77,80 EUR/pcs
Campfire Tripod with Grill Grate, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/pcs
Duo Grill Classic for Fish and Vegetables - 2-in-1 Seasoning Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Liquid Smoke Flavor - Oak, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Grill and BBQ Thermometer, 50 to +500°C, Bimetal, 5.3 cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/pcs
Duo Grill for Meats - 2-in-1 Spice Blend, 2 x 12 g
Alder & Beech Smoking Wood Chips, 5 kg, Medium KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Stainless Steel Rack for Smoker
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/pcs
Stainless Steel Rack for Wooden/Plywood Smoker dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/pcs