Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 maroon lid
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/pcs
Twist-off jar for children, 212 ml, with print and lid, 6 pcs
6,31 €
1,05 EUR/pcs
Round labels Ø66.5mm lids/jars –-20 pcs
2,14 €
0,11 EUR/pcs
Jar meat - blend of herbs and spices, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
235 ml twist-off jar with black lids - 6 pcs
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/pcs
235 ml twist-off jar with burgundy lids - 6 pcs
4,46 € 3,31 €
900 ml twist-off jar with coloured Ø82/6 lid - 6 pcs
4,02 €
0,67 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 coloured lid
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 black lid, 6 pcs
720 ml twist-off jar with colourful Ø82/6 lid - 6 pcs
3,70 €
0,62 EUR/pcs
730 ml twist-off barrel jar Ø82 - 6 pcs
3,38 € 3,04 €
0,51 EUR/pcs
Twist-Off 580 ml chubby jar, 6 pcs.
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/pcs
580 ml twist-off jar with maroon cap Ø82/6
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/pcs
Twist-off jar 1.7 L, Ø100 – 6 pcs
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/pcs
Twist off jar, 425 ml, with “Domowy przysmak” print and lid, 3 pcs
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/pcs