Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Wine hand corker for max Ø24mm corks
3,66 €
3,66 EUR/pcs
Dama Demijohn 3 L, with 43 mm metal screw cap and handle
5,83 €
5,83 EUR/pcs
Electric modules with a digital controller - dragON set for garden smokehouses
231,95 €
231,95 EUR/pcs
dragON IQ 1.5 kW Electric Module Kit with Wi‑Fi Controller for Outdoor Smokers
345,12 €
345,12 EUR/pcs
Highcastle Whisky-Style Flavor Essence for 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Book "Szynkowar – Master of Culinary Possibilities. Recipes" – new edition, in Polish
10,05 €
10,05 EUR/pcs
dragON 2.7 kW Module Set with Digital Thermostat, for Garden Smokers/Smokehouses
251,22 €
251,22 EUR/pcs
Duo Grill for Meats - 2-in-1 Spice Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rods for plywood smokehouses, length 46 cm, Ø 1 cm, 4 pcs.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/pcs
Duo Grill Classic for Fish and Vegetables - 2-in-1 Seasoning Blend, 2 x 12 g
Precision cleaning brush for home appliances and more
0,83 €
0,83 EUR/pcs
Culinary thermometer with Bluetooth wireless probe
60,49 €
60,49 EUR/pcs
VSYPTO Variety Pack, 15 x 9 g
9,75 €
0,65 EUR/pcs
Triple Watering Globe (Three-Chamber), Transparent Blue, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/pcs
Triple Watering Globe (Three-Chamber), Transparent Pink, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/pcs