Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
5 L glass barrel, with wide spout, cork, stand, and tap
24,63 €
24,63 EUR/pcs
American Oak Chips, Heavily Toasted, from Bourbon Barrels, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
3 L glass barrel, with wide spout, cork, stand, and tap
15,36 €
15,36 EUR/pcs
Heavily toasted oak wood chips, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
French Oak Cubes, Heavy Toast, Cherry-Flavored, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
French oak cubes, heavy toast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
VYPITO 12%, sachet for 18 drinks – Passion Fruit-Peach, 126g
3,95 EUR/pcs
VYPITO 12%, sachet for 18 drinks - Matcha-Apricot, 126 g
VYPITO 12%, sachet for 18 drinks – Mint-Lime, 126g
VYPITO 12%, sachet for 18 drinks – Multitropic, 126g
VYPITO 12%, sachet for 18 drinks - Chillout Lightly Fruity, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, sachet for 18 drinks - Energy Drink, 126 g
3,34 EUR/pcs
VYPITO 12%, sachet for 18 drinks - Lemon & Lime, 126 g
French Oak Cubes, Heavy Toast, Whisky Aroma – 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
French Oak Cubes, Heavy Toast, Plum Aroma, 20 g