Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
dragON Wood 60E 115 L Smoker – wood-fired wooden cabinet with electric heating module and controller
580,49 €
580,49 EUR/pcs
Liquid Smoke Flavor Set, 6 x 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Liquid smoke flavouring, for 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Liquid Smoke Flavoring, 40 ml, for 3 kg of meat
2,78 €
69,50 EUR/l
dragON Electric Smoker with Mobile Base
649,76 €
649,76 EUR/pcs
dragON Electric Smoker with Smoke Generator, Digital, 65 L
609,51 €
609,51 EUR/pcs
dragON Wood 60E 115 L wooden smoker with electric heating module and controller
573,17 €
573,17 EUR/pcs
Home smoker in a pot, 35 L, for gas cooktop
131,70 €
131,70 EUR/pcs
dragON Larch E21 200 L Smokehouse - larch wood, with electric heating module and controller
707,32 €
707,32 EUR/pcs
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Oak + 50% Alder, 450 g, Class 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Duo Grill Classic for Fish and Vegetables - 2-in-1 Seasoning Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Smoker chamber made of certified plywood, frameless, 320 L, with wheels
861,22 €
861,22 EUR/pcs
dragON JET 2 LONG Smoke Generator with Ash Pan
108,30 €
108,30 EUR/pcs
dragON Jet 1 Smoke Generator with dragON Air Electric Pump
85,85 €
85,85 EUR/pcs
Balcony Smoker - FAMILY
77,80 €
77,80 EUR/pcs