Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
500 ml twist off glass jar with coloured lid Ø82/6 - 6 pcs.
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 coloured lid
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 black lid, 6 pcs
“Inverted Amphora” 500 ml twist-off jar with Ø82/6 maroon lid
500ml twist off glass jar with golden lid Ø82/6 - 6 pcs.
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/pcs
500ml twist off glass jar Ø82/6 - 8 pcs.
3,27 €
0,41 EUR/pcs
Słoikówka - a blend of herbs and spices and herbs, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Plum Brandy Essence, for 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
500 ml glass bottle Butelka Klasztorna with screw cap, white - 6pcs.
7,10 €
1,18 EUR/pcs
Hip flask 500 mL with a screw cap, 6 pcs.
6,88 €
1,15 EUR/pcs
Club Bottle 500 ml with gold screw cap, set of 6 pcs.
5,41 €
0,90 EUR/pcs
500 mL ‘Slim’ bottle with black screw cap, for vodka – 6 pcs
4,61 €
0,77 EUR/pcs
500 ml vodka bottle with black screw cap, 6 pcs.
4,07 €
0,68 EUR/pcs
500 ml vodka bottle - 8 pcs
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/pcs
500 ml Beer Bottles - 8-Pack
3,60 €
0,45 EUR/pcs