Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Anchor pins for trampoline, 4 pcs
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/pcs
Nonwoven crop cover pins, U-shaped, steel - 100 pcs
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/pcs
Nonwoven crop cover pins, L-shaped, steel - 100 pcs
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/pcs
hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L Distiller - 2 Thumpers
209,02 €
209,02 EUR/pcs
30 L modular Convex still - Torpedo, ‘Cold Fingers’
270,73 €
270,73 EUR/pcs
18 L classic Convex still - 1 clarifier
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/pcs
Horizontal sausage stuffer 1.5 kg with silicone piston
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/pcs
Whisky Apple Flavor Essence - 40 ml, makes 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Wild Cherry Whiskey Essence 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Solar Mole Repeller – effective, safe, and humane garden protection, 4-pack
13,41 €
3,35 EUR/pcs
Premium Vertical Sausage Stuffer, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/pcs
Premium 5 L Vertical Sausage Stuffer
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/pcs
Premium 3 L Vertical Sausage Stuffer
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/pcs
Still for food processor
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/pcs
Smoking Hooks - S-shaped, 45° cut, 3 mm x 150 mm, Set of 5
2,78 €
0,56 EUR/pcs