Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Curing salt with herbs for traditional sausage 65g
1,19 €
18,31 EUR/kg
10 L Enameled Cast Iron Cauldron
64,14 €
64,14 EUR/pcs
Quince Flavor Essence for 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Cranberry Flavor Essence for 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vacuum sealer - premium LED
80,24 € 64,14 €
Vacuum sealer - versatile, black
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/pcs
Vacuum sealer - versatile, pistachio colour
24,88 €
24,88 EUR/pcs
Clay baker, 4 L
22,44 €
22,44 EUR/pcs
Dried yeast for Italian pizza - 100 g
31,90 EUR/kg
500 ml Flask Bottle with Screw Cap, 'Bimber PRL' Print, 1 pc.
1,80 €
1,80 EUR/pcs
500 ml Bottle with Screw Cap, 'Cytrynówka' Print, 1 pc.
1,53 €
1,53 EUR/pcs